O Targach

Expo Radom to:

1. Centrum Wystawienniczo-Targowe mieszczące się w Centralnej Polsce, Skaryszew/ k Radom. Od 20 lat jesteśmy organizatorami różnego rodzaju imprez, także cyklicznych. Organizujemy konferencje, targi, szkolenia, warsztaty, imprezy sportowe oraz kulturalne, zloty, bankiety, imprezy okolicznościowe oraz imprezy zamknięte. Od początku działalności odwiedziło nas około miliona osób.

Dysponujemy wyjątkowym i wyróżniającym się na tle innych obiektem, bazą noclegową, restauracją, parkingiem. Ponadto posiadamy własną zabudowę targową, wyposażenie stoisk, sprzęt multimedialny oraz oświetlenie. Najcenniejszym kapitałem Expo Radom- Centrum Wystawienniczo- targowym jest doświadczenie i zespół ludzi, który lubi swoją pracę.
2. Show Room Radom - zaprezentuj swoje produkty w najstarszych halach targowych w mieście:

W centralnej Polsce, w mieście Radom położonym 80 km od Warszawy posiadamy własny obiekt wystawienniczo handlowy o powierzchni 1 800 m2. Radom, wraz z najbliższą okolicą, to około 500 000 ludzi. To prężnie rozwijający się region: wkrótce nastąpi otwarcie lotniska międzynarodowego oraz linii szybkiej kolei. Leży na szlaku handlowym dobrze skomunikowanym z zachodnią Europą, a także Rosją, Ukrainą, Białorusią.

Obiekt jest położony w ścisłym centrum miasta, przy Pl. Jagiellońskim 8, w pobliżu deptaka śródmiejskiego, teatru, największej galerii handlowej w mieście, o powierzchni 120 000 m2. Liczni turyści odwiedzający radom, jak i mieszkańcy oraz regionu znają ten obiekt, ponieważ funkcjonuje w handlu nieprzerwanie od 120 lat. Jest unikatem na szlaku zabytków miasta Radomia, co czyni z niego idealne miejsce wystawowe. Firma będąca właścicielem obiektu powstała w roku 1983 jako rodzinne przedsiębiorstwo (firma prywatna). Stale rozwija działalność handlowo – usługową. Doświadczenie wykwalifikowanej kadry oraz właścicieli gwarantuje uczciwość, wysoką efektywność działania, innowacje w dziedzinie handlu i usług, co gwarantuje sukces biznesowy. Zapraszamy do współpracy producentów, handlowców i usługodawców. Ekspozycja produktów, usług, całych technologii w różnych formach: multimedialnej, seminaryjnej, konferencyjnej, targowej. Zajmujemy się organizacją logistyki, tworzeniem misji handlowych, a także kojarzymy partnerów biznesowych.

Formę współpracy do ustalenia indywidualnie z każdym kontrahentem. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszamy do rozmów.

Dział organizacyjno – marketingowy komunikuje się w języku angielskim, rosyjskim i polskim.

Stanisław Staniszewski + 48 601 935 767 – rosyjski, polski

Ewa Waluś +48 575 165 145 – angielski, polski

email: siacho@live.com

CENNIK dot. Show Room Radom:

1. Wynajem stoiska Minimalna powierzchnia najmu 2 m2. Koszt:
  • 1 dzień - 100 PLN/m2
  • 7 dni (od soboty do soboty) – 30 PLN/m2/dzień
  • 14 dni – 20 PLN/m2/dzień
  • 30 dni – 10 PLN/m2/dzień
Przy dłuższych lub cyklicznych okresach najmu cena podlega negocjacji nawet do 50%. 2. System prowizyjny Współpraca oparta na umowie prowizyjnej. Wystawca płaci procent od obrotu dokonanego dzięki ekspozycji w showroomie.
  • 10% prowizji przy obsłudze sprzedaży przez Wystawcę
  • 30% prowizji przy obsłudze sprzedaży przez PPHU Cobratex.