Oferta kampanii promocyjnej w Radomskiej Grupie Multimedialnej dla stałych klientów.
Listopad 18, 2019
Warsztaty Theta Healing
Styczeń 20, 2020

I Harmonia Zdrowia i Życia – Ogólnopolska Konferencja Holistyczna

Zapraszamy Państwa na I Harmonię Zdrowia i Życia – Ogólnopolską Konferencję Holistyczną skierowaną do osób, które pragną podnieść świadomość na wielu poziomach swojego życia. Chcą zadbać o siebie i swoich bliskich oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu medycyny komplementarnej, alternatywnej, paramedycyny, medycyny holistycznej, dźwiękoterapii itp, przy równoczesnej, dobrej zabawie i atmosferze końca karnawału.

Konferencja Holistyczna Harmonia Zdrowia i Życia jest równocześnie drogą do poznania samego siebie i dokonywania właściwych wyborów życiowych, które służyć będą harmonizowaniu ciała, umysłu, duszy i emocji. Natomiast nasze warsztaty i zajęcia to uaktywnianie i udoskonalenie w sobie procesów samouzdrawiania i samorozwoju. Bo przecież każdy ma w sobie coś pięknego i coś trudnego zarazem – sztuką jest zintegrowanie siebie w harmonijną, holistyczną całość.

Ideą i celem naszej konferencji jest jej warsztatowy i metodyczny charakter gdzie wykładowcy i terapeuci nie tylko zaprezentują swoje metody i techniki pracy na scenie ale zaproszą Państwa na swoje autorskie warsztaty do kilku sal naszego kompleksu.

W dwudniowym wydarzeniu wezmą udział, naukowcy, lekarze, naturopaci, terapeuci kwantowi, przedstawicieli wielu gałęzi paramedycyny, medycyny energetycznej, ajurwedyjskiej i chińskiej. Zielarze, fizjoterapeuci, rolnicy, producenci zdrowej żywności, artyści a także wizjonerzy.

 

 W naszej konferencji zapowiedzieli swój udział:

Dr Anna Tabor,
Barbara Zalewska,
Idalia Raganowicz / Hiszpania /,
Elżbieta Kuc,
Ewa Ortiz,
Anna Żugaj,
Marlena Anderson / Anglia /,
Grażyna Klein,
Małgorzata Paluch,
dr Andrzej Wątrobiński,
dr Andrzej Kaczorowski,
Antoni Przechrzta,
Grzegorz Skura,
Alex Berdowicz,
Bonifacy Czerniak,
Andrzej Nikodemowicz,
Leszek Orłowski,
Georg Garbowski / Niemcy /,
Mirosław Biernacki,
Marek Królikowski / Hiszpania /,
Marian Madej,
Dariusz Wezgraj.

Warsztaty poprowadzą:

Dr Anna Tabor,
Anna Żugaj,
Ewa Ortiz,
Antoni Przechrzta,

 Zapraszamy Państwa również do stoisk usługowo – handlowych z ekologiczną żywnością, ziołami, suplementami, minerałami, książkami, płytami CD i wieloma różnymi produktami. Będzie można zdiagnozować energetycznie swoją osobę poprzez znakomite systemy kwantowe, itp.

Wydarzenie to odbędzie się pod patronatem firmy Liberty, Expo Radom a także Impulsu Świadomej Wolności oraz niezależnych stacji telewizyjnych Telewizji ATN, GAJA TV oraz Porozmawiajmy TV, Miesięcznika Zdrowie Bez Leków oraz Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

 

UWAGA !!!

Tak jak już zapowiadaliśmy wcześniej z uwagi na szacunek do przybyłej widowni Cyganerii, nie wszystkie wykłady i wystąpienia prelegentów oraz artystów będą odtwarzane czy prezentowane w sieci internetowej na YouTube.

Całość osadzona będzie w przepięknym Hotelu Cyganeria na Jakubowym Szlaku, a jak głoszą ustne przekazy, przybyli tu kiedyś Templariusze by ukryć swoje tajemnice.

Do dyspozycji naszych gości będzie: hotel, duża, klimatyzowana sala konferencyjna, sale warsztatowe, zaplecze gastronomiczne z przepyszną kuchnią wegetariańską i polską oraz wygodny parking.

 Cena wejściówek za udział w wykładach, prezentacjach i koncertach wynosi:
– 180 zł. za dwa dni wykładów oraz koncertów,
– 140 zł. za jeden dzień.
Ceny warsztatów na osobnych salach podamy około połowy stycznia 2020 r.

W celu przygotowania i zabezpieczenia dla Państwa pełnej usługi noclegowo – gastronomicznej prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału:
– Noclegi w Hotelu Cyganeria – tel. 607 268 836, e-mail: cyganeria.radom@gmail.com

– Bilety wstępu, informacje dla wystawców oraz dotyczących warsztatów:
p. Agata – tel. 533 409 700 , e-mail: expo.radom@gmail.com

– Informacje programowe: Andrzej Nikodemowicz tel. 787 784 254 e-mail: czakram@o2.pl

Dziękujemy za przekazanie tej informacji bliskim oraz znajomym i do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *