I Harmonia Zdrowia i Życia – Ogólnopolska Konferencja Holistyczna
Styczeń 20, 2020
Mini warsztaty Anny Żugaj pt.: Harmonia życia. 
Styczeń 20, 2020

Warsztaty Theta Healing

 Theta Healing is Extraordinary and very powerfull Energy Healing method that can change your life INSTANTLY and PERMANENTLY.

 


Nie jesteś ciałem, lecz nieograniczonym, niewinnym i doskonałym duchem, czystą świadomością. Nie odczujesz jednak tego całym sobą ani nic Ci nie da mówienie sobie, że jesteś niewinny, jeśli gdzieś w środku czujesz winę. Jak więc poczuć ową niewinność, która jest prawdą o Tobie?. Jak dążyć do podniesienia wibracji i emanować energią miłości i radości ?
Otóż dzięki metodzie Theta Healing skutecznie i natychmiastowo oczyścisz się z poczucia winy i uraz oraz zmienisz każdą dziedzinę swojego życia na taką jakiej pragniesz. Przypomnisz sobie kim tak naprawdę jesteś. I wreszcie odkryjesz oraz efektywnie i trwale w sposób natychmiastowy zmienisz negatywne wzorce, które aż w 90% determinują Twoje życie oraz dowiesz się jak manifestować szybko i skutecznie z lekkością, łatwością i radością to czego pragniesz.

Zapraszam Cię na warsztaty dzięki którym będziesz mógł wyruszyć w ekscytującą podróż w głąb samego siebie. Podczas warsztatów dowiesz się:

1. Czym jest stan theta i jak z łatwością dzięki medytacji opracowanej przez Viannę Stibal z łatwością i przyjemnością wejść w stan theta który tak naprawdę jest naszym naturalnym stanem i to w oparciu o te fale głównie pracuje nasz mózg aż do 6 roku życia,

2. Jak skanować swoje ciało i dokonywać natychmiastowego uzdrawiania,

3. Jak skutecznie dzięki połączeniu ze Stwórcą Wszystkiego co Jest oczyścić się z haków i ataków energetycznych oraz klątw, uroków i złorzeczeń.

4. Jak natychmiastowo w stanie theta będąc połączoną/ym z energią czystej i bezwarunkowej Boskiej miłości oczyścić się z upadłych i zagubionych dusz oraz podczepów energetycznych.

5. W każdym momencie rozmawiać i widzieć Twoich niesamowitych pomocników i opiekunów jak: Anioły i Przewodnicy Duchowi.

6. Czym jest przekonanie, na jakim może być poziomie oraz jak efektywnie i natychmiastowo zmieniać negatywne programy na korzystne i wspierające Ciebie.

A to dopiero początek możliwości jakie da Ci metoda Theta Healing. Jako jedna z najpotężniejszych technik kierowanej medytacji dająca możliwość natychmiastowego fizycznego, psychicznego i duchowego uzdrowienia!.
W tym stanie umysłu określanym jako stan geniuszu, możesz kreować wszystko i błyskawicznie zmieniać rzeczywistość!.


KILKA SŁÓW O MNIE
Nazywam się Anna Tabor.. Jestem dr n.med. swoją ekscytującą podróż w głąb siebie zaczęłam w grudniu 2015 roku. Jak to się stało, że po 9 latach spędzonych na Akademii Medycznej, zajęłam się medycyną psychoenergetyczną?. Otóż każda sfera mojego życia była dosłownie w rozsypce i byłam u kresu wytrzymałości a moją „najlepszą przyjaciółką” była depresja. Kiedy pewnego dnia otrzymałam od znajomej książkę Vianny Stibal Theta Healing. Wstęp do nadzwyczajnej metody uzdrawiania energią zignorowałam to. Jednak gdy pewnego dnia poszłam z moją przyjaciółką do mojej ulubionej księgarni w Krakowie CUD i ulotka o kursie stopnia podstawowego z zakresu Theta Healing który miał być w Krakowie w dniach od 4 do 6.12.2015 spadła tuż przede mną. Wtedy odczytałam to jako wyraźny znak od Stwórcy oraz prowadzenie mnie przez Anioły. Kiedy podniosłam ulotkę i przeczytałam, moje serce się uradowało a oczy zaświeciły. Pierwszy kurs zapoczątkował transformację mojego życia. Był to punkt zwrotny w moim życiu. Dzięki umiejętnościom i ich regularnemu praktykowaniu moje życie zmieniło się we wszystkich aspektach o 180 stopni.

ZAPISY
Zgłoszenia proszę kierować na adres expo.radom@gmail.com w tytule proszę napisać – WARSZTATY lub telefonicznie 533 409 700
 
INWESTYCJA W SIEBIE: 170 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *