Spotkanie z ginekologiem – dr n. med. Janem Malinowskim
Marzec 5, 2020
Informacja w sprawie wydarzeń
Marzec 13, 2020

Koncert Relaksacyjny Mis i Gongów

Zapraszamy na koncert mis kryształowych, tybetańskich i gongów. Nie zabraknie mantr, kojących dźwięków sansuli, dzwonków koshi, oraz innych niespotykanych brzmień.

Podczas kąpieli w dźwiękach ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a organizm pozbawiony napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy kryształowe oraz tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Dźwięki gongu mają tak potężne działanie, że ich wibracja dociera do najgłębszych i najdalszych sfer subtelnych człowieka. Wywołują one stan głębokiej medytacji. Pojawia się uczucie spokoju, ukojenia, w którym człowiek doświadcza jednocześnie dźwięku i ciszy.

Wystarczy, że przyjdziesz i poddasz się kojącemu działaniu dźwięku gongu i mis – to naturalny sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele i umyśle!

WAŻNE INFORMACJE:
Prosimy przyjdź 15 minut przed godziną 18:00 Koniecznie weź ze sobą matę, poduszkę pod głowę i koc, ponieważ relaksujące działanie dźwięku objawi się najpełniej, jeśli będziesz leżeć w wygodnej pozycji i będzie Ci ciepło. Warto ubrać się wygodnie i zadbać o odpowiednie nawodnienie.

BILETY DO NABYCIA:
Zapisy i informacja:
liberty@liberty.radom.pl tel. 790 233 133
Inwestycja 40 PLN – płatność na miejscu
Czas trwania – 1,5 h
Ilość miejsc jest ograniczona

PROWADZĄCA:
Satvari – Agnieszka Bączkowska – certyfikowana terapeutka masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, terapeutka ajurvedy, muzyk, artysta plastyk. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka i sztuka. Fascynuje się dźwiękami instrumentów archaicznych, w szczególności mis tybetańskich i gongów oraz ich wpływem na ludzki organizm. Od kilku lat prowadzi indywidualne sesje masażu dźwiękiem oraz uczestniczy w różnych projektach muzycznych. W wolnych chwilach maluje intuicyjnie, tańczy i spaceruje po lesie. Interesuje się zagadnieniami osiągania relaksacji, holistycznym podejściem do zdrowia oraz naturoterapią.

LOKALIZACJA:
Międzynarodowe Centrum Medycyny Holistycznej Liberty
Ul. Wolność 10 C
26-600 Radom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *